Türkiye`nin en güncel Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Forum / Türkiye`nin en güncel Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Lütfen Herkes FORUM KURALLARI 'nı Okusun ..! Forum Kuralları 1.) Forumumuzda küfür kesinlikle yasaktır..! 2.) Adult (+18) içerik paylaşımı kesinlikle yasaktır..! 3.) Kırıcı , küçük düşürücü sözler kesinlikle kullanılamaz ..! 4.) Siyasi düşünceleriniz forumda asla belirtilemez ..! 5.) Forumumuzda virüs , trojen ve diğer kötü içerikli paylaşımlar kesinlikle yasaktır ..! 6.) Forumumuzda yayınlanan bazı içerikler tanıtım amaçlıdır , Telif haklarından dolayı gelebilecek zararlardan TTurkiye sorumlu tutulamaz ..! 7.) Forumdaki konulara cevap yazarken arka arkaya 2-3 mesaj atarak değilde ne söyleyeceksek tek mesajda söyleyelim ..! 8.) Olur olmaz her konuya anket açmayalım ..! 9.) Cevap yazarken harflerin tamamı büyük olmamalıdır ..! 10.) Başka sitelerden alıntı yaparken o sitedeki linkler ve o siteye ait resimleri almamaya özen gösterelim ve alıntı olduğunu belirtelim ..! 11.) Her konuda rep istemeyelim. Zaten hakeden repini alır ..! 12.) Forumumuza kayıt olan bütün üyelerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılır ..! Bu kurallar Forumun gidişatını iyiye çevirmek için konulmuştur. Bu kurallara uymayanlar 1 kere uyarılacak ve 2. uyarıda ise forumdan süreli / süresiz uzaklaştırılacaklardır ..!
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» FEAR2 + Reborn DLC Multi 9
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:03 pm tarafından atiLLa

» System Shock 2
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:02 pm tarafından atiLLa

» Crysis Warhead
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:01 pm tarafından atiLLa

» wolfenstein her link 1 gb hf
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:00 pm tarafından atiLLa

» Call Of Duty 6 Modernwarfare 2
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:59 pm tarafından atiLLa

» Cross Fire (2009-ENG)
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:58 pm tarafından atiLLa

» Divinity II: Flames of Vengeance 2010
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:57 pm tarafından atiLLa

» Metal Slug Super Pack (1-2-3-4-5-X) [Full]
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:56 pm tarafından atiLLa

» PC DÖVÜŞ OYUNU Guilty gear x & XX (PC)
Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:56 pm tarafından atiLLa

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Bilerek başlattım

YazarMesaj
atiLLa
Süper Moderatör
Süper Moderatör
atiLLa

Bilerek başlattım Empty
MesajKonu: Bilerek başlattım   Bilerek başlattım Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 1:18 pm

Bilerek başlattım Icon_king Bilerek başlattım Icon_king - Referandum kampanyanız boyunca “havuzlu villa” söylemini sık kullandınız. Başbakan Erdoğan’ı “havuzlu villa” sahibi olmak, lüks yaşamak ve zenginleşmekle suçladınız. Ancak sizin de havuzu da olan yazlık bir kooperatifte bitmek üzere yazlık bir evinizin olduğu basına yansıdı. Kampanyada bu söylemi öne çıkarmanızın hata olduğunu düşünüyor musunuz? Bu söyleme devam edecek misiniz?

- Hayır, hata olduğunu düşünmüyorum. Ben ‘havuzlu villa’ eleştirisini elbette bilerek başlattım. Yazlık ev, yazlık kooperatif üyeliğimi elbette biliyordum. Bir hata olarak görmüyorum. Havuzlu villa söylemine devam edeceğim. Benim üyesi olduğum yazlık kooperatif eviyle, Başbakan’ın yaşadığı havuzlu villa arasında uzaktan yakından bir benzerlik yok. Çok büyük fark var, aynı şey değil. Ayrıca bu yazlık bir kooperatif evi. Sürekli yaşanacak bir ev değil. Başbakan’ı bu konuda eleştirmeyi sürdüreceğim.

- Sonuçta Kılıçdaroğlu’nun da havuzlu villası var, daha halk tipi olması durumu değiştirmez eleştirileri yapıldı. Özellikle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bu eleştiriyi yöneltiyor. Hatta bu nedenle Kırşehir’de bu söylemi kullanmaktan vazgeçtiğiniz öne sürüldü?

- Söylemim devam edecek. Kırşehir’de söylemedim, ama Elmadağ’da söyledim. 24 saat söylemem de gerekmiyor. Başbakan’ın hayat tarzı ve villalarıyla, benim hayat tarzım ve sahip olduklarım arasındaki fark ortadır. Ben Başbakan’ın nasıl zenginleştiğini sorguluyorum.

- Yazlık ev kooperatifine ne zaman girdiniz, şu andaki değeri nedir?

- Milletvekili olduktan sonra girmiştim. Öyle çok pahalı bir kooperatif evi de değil.

“Satılığa çıkardım”

- Banka kredisi alarak girdiğiniz yazıldı. Ne kadar ödediniz veya ödüyorsunuz?

- Doğrusunu isterseniz ben inşaat halindeki bu evi satmak istedim. Satamadım. İki aydır arkadaşlar uğraşıyorlar, satamadık. Arkadaşlara rica etmiştim. Çünkü taksitlerini ödeyemiyorum, zorlanıyorum?

- Ne kadar taksit ödüyorsunuz, kaça satmayı düşünüyorsunuz?

- Bankadan kredi aldığım için aylık 1.500 TL taksiti var. Ancak ödemekte zorlanıyorum. Bir satış fiyatı düşünmedim. Ben, bugüne kadar yaptığım masrafı verecek biri varsa, ona satmaya hazırım. Sanıyorum bugüne kadar 163.000 TL civarında ödeme yaptım. Herhangi bir kâr almam söz konusu değil. Bu masrafı ödeyene satarım. Dediğim gibi, ev satılık ama henüz satamadık.
http://tturkiye.tk

Bilerek başlattım
1 sayfadaki 1 sayfası