Türkiye`nin en güncel Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Forum / Türkiye`nin en güncel Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Lütfen Herkes FORUM KURALLARI 'nı Okusun ..! Forum Kuralları 1.) Forumumuzda küfür kesinlikle yasaktır..! 2.) Adult (+18) içerik paylaşımı kesinlikle yasaktır..! 3.) Kırıcı , küçük düşürücü sözler kesinlikle kullanılamaz ..! 4.) Siyasi düşünceleriniz forumda asla belirtilemez ..! 5.) Forumumuzda virüs , trojen ve diğer kötü içerikli paylaşımlar kesinlikle yasaktır ..! 6.) Forumumuzda yayınlanan bazı içerikler tanıtım amaçlıdır , Telif haklarından dolayı gelebilecek zararlardan TTurkiye sorumlu tutulamaz ..! 7.) Forumdaki konulara cevap yazarken arka arkaya 2-3 mesaj atarak değilde ne söyleyeceksek tek mesajda söyleyelim ..! 8.) Olur olmaz her konuya anket açmayalım ..! 9.) Cevap yazarken harflerin tamamı büyük olmamalıdır ..! 10.) Başka sitelerden alıntı yaparken o sitedeki linkler ve o siteye ait resimleri almamaya özen gösterelim ve alıntı olduğunu belirtelim ..! 11.) Her konuda rep istemeyelim. Zaten hakeden repini alır ..! 12.) Forumumuza kayıt olan bütün üyelerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılır ..! Bu kurallar Forumun gidişatını iyiye çevirmek için konulmuştur. Bu kurallara uymayanlar 1 kere uyarılacak ve 2. uyarıda ise forumdan süreli / süresiz uzaklaştırılacaklardır ..!
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» FEAR2 + Reborn DLC Multi 9
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:03 pm tarafından atiLLa

» System Shock 2
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:02 pm tarafından atiLLa

» Crysis Warhead
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:01 pm tarafından atiLLa

» wolfenstein her link 1 gb hf
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:00 pm tarafından atiLLa

» Call Of Duty 6 Modernwarfare 2
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:59 pm tarafından atiLLa

» Cross Fire (2009-ENG)
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:58 pm tarafından atiLLa

» Divinity II: Flames of Vengeance 2010
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:57 pm tarafından atiLLa

» Metal Slug Super Pack (1-2-3-4-5-X) [Full]
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:56 pm tarafından atiLLa

» PC DÖVÜŞ OYUNU Guilty gear x & XX (PC)
“Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 4:56 pm tarafından atiLLa

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

“Villasını açsın”

YazarMesaj
atiLLa
Süper Moderatör
Süper Moderatör
atiLLa

“Villasını açsın” Empty
MesajKonu: “Villasını açsın”   “Villasını açsın” Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 1:19 pm

“Villasını açsın”

- Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan’ın sözünü ettiğiniz villada kiracı olduğunu söyledi?

- Bu çok dikkat çekici. İyi, o zaman ev sahibi kimmiş? Başbakan kaç lira kira veriyormuş, onu da açıklasınlar, öğrenelim. Ayrıca benim üyesi olduğum kooperatif ortada, herkese açık. Görüntüleri de yayımlandı. Başbakan da sözünü ettiğim villasını basına açsın, nasıl bir villa olduğunu görelim.

- Üslubunuzun sertleştiği eleştirileri de var. Sizin politikaya yumuşak bir üslup getireceğiniz beklentisi vardı. Ancak şimdi sert ve ağır konuştuğunuz eleştirisi var. Örneğin Başbakan’a kalpazan demenize dikkat çekiliyor. Başbakan da bu sözünüze sert karşılık vermişti. Bu eleştirilere ne diyorsunuz?

- Üslubu sertleştiren ben değilim, Sayın Başbakan’dır. Başbakan bu kampanyada ne anamızı, ne babamızı bıraktı. Rahmetlileri bile işin içine kattı. Ben sert ve ağır sözlere cevap veren konumdayım. Ayrıca Başbakan tepki gösterince yeniden araştırdım. Kalpazan ifadesini ben ortaya atmış, kullanmış değilim. Başbakan hakkında TBMM’deki dosyalardan birinde bu suçlama var. Belediye biletleriyle ilgili olarak kalpazanlık suçlaması yöneltiliyor. Ben onu ifade ettim.
http://tturkiye.tk

“Villasını açsın”
1 sayfadaki 1 sayfası